Yeni kitaplarım geldiii!

          100_2582                                                                      

            Yeni yeni kitaplar.. Böyle hepsini birarada görünce içim kıpır kıpır.. Oturup saatlerce okumak, okumak ve okumak istiyorum. Yeni yeni dünyalara girip, bazılarından hiç çıkmamak istiyorum.

           Solda görmüş olduklarınız son dönemde çeşitli zamanlarda alınmış olan yeni cicilerim. Ama maalesef şimdilik yalnızca okunacaklar listemde yerlerini alabilecek ve bir sürede orada kalacaklar. Zira daha önce okunması gereken öncelikli kitaplar var. Sevgili arkadaşımız, tam bir kitapkolik olan Barbara bize tam 10 yeni kitap ödünç verdi ve tabii öncelikli olarak onların okunması gerekiyor. Son dönemde okuduğum çoğu kitap da yine Barbara’nın kütüphanesindendi. Onlar bitti yerine yenileri geldi :)))

Barbara'nın kitapları

 

               Sağ tarafta görülen kitaplar da Barbara’nın kitapları. Şimdilik içlerinde 3’ünü bitirdim. Şu anda Villa‘yı okuyorum. Yakında o kitaplara da blogumda yer vereceğim tabii.

              Bu arada uzun zamandır bloga uzak kaldığım için son okuduklarımdan bahsedemedim, yeri gelmişken değinmeden olmaz. Mansfield Park’tan sonra Yine Jane Austen’dan İkna ‘yı(Persuasion)  okudum. Sanırım Aşk ve gurur’dan sonra en sevdiğim kitabı bu oldu. Diğer kitaplarına göre daha kısaydı. Yine yaklaşık olarak aynı konular, aynı dönem ama yine farklı bir tat vardı sanki. Bu arada burası her ne kadar bir kitap blogu olsada, Jane Austen sevenler için bir film tavsiyesi vermeden geçemeyeceğim. “The Jane Austen Book Club” filmimizin adı ve filmde bol bol Jane Austen kitapları var. Eğlenceli!

          Arada  Kişisel gelişim ile ilgili kısa kitaplarda okudum tabii, Kişisel ataleti yenmek gibi! Kesinlikle tavsiye edilir.. Yakında diğer kitaplarla birlikte olmak üzere!…

Reklamlar

3 Yorum

Filed under 2009 kitapları

3 responses to “Yeni kitaplarım geldiii!

 1. Şekerli

  Kitapları üstüste görünce “bir kitap manyağı-iyi anlamda – ben değilmişim” dedim. 🙂
  Kitaplar hakkında blog ararken denk geldim , iyi de oldu. Artık bolbol yorum yazarım haberiniz olsun.
  Birde aman katilin kim olduğunu söylemeyin. 🙂
  Kitaplı günler.

 2. Shebo

  Evet kesinlikle kitap manyağıyım.. İtiraf ediyorum. Her ne kadar şu aralar çalışmaktan dolayı bloga yazmaya fırsat bulamasam da 🙂 Her zaman beklerim..

 3. Ne kadar güzel bir görüntü bu ! Daha fazla yazabilmeniz dileğiyle…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s