Çok zaman geçti…

Ne çok zaman geçmiş üzerinden son postun. Hayata kaptırıp gitmekten oldu hep bunlar. Blog yazmak, daha doğrusu sistemli bir şekilde devam etmek ve takip etmek hakikaten emek istiyor. Tabii blog bir kitap blogu olunca düzenli bir biçimde kitap okumak da gerekiyor.

Geçtiğimiz dönemde kitap okumaya devam ettim tabii ama eskisi kadar hızlı olamadı o okumalar maalesef. Kitap okumaya başladığımda ders kitaplarına dönüp bakmadığımdan kendimi kısıtladım. Arada güzel kaçamaklar da yaptım tabii. Şimdi okuduklarımdan bazılarını unuttum bile ve zamanında haklarında buraya birkaç kelimelik bir şeyler çiziktirmediğim için pişmanlık duymaktayım.

Şu anda Stieg Larsson’un Millenium serisinin ikinci kitabı Ateşle Oynayan Kız’ı okuyorum. Geçtiğimiz dönemde filmleri vizyonda olduğundan ve her kitapçıda çok satanlar listelerinde dolaştığından pek çok kişi seri hakkında bilgi sahibidir tahminimce. İlk kitap Ejderha dövmeli kız’ı bir kaç ay önce okumuştum. Hemen ardından seriye devam edemedim maaesef. İlk kitaba başladığımda pek sarmadı beni açıkçası, ilerledikçe daha bir merak uyandırmaya başladı ve çabucak bitiriliverdi tarafımdan. Ateşle oynayan kızda da ana karakterler aynı. Tüm seriyi bitirip ardından bir de filmlerini ard arda izlemeyi düşünüyorum.

Bu sefer çok daha kısa zamanda görüşmek dileğiyle…

Reklamlar

Yorum bırakın

Filed under 2011 kitapları

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s